قوانین و مقررات


قوانین حساب کاربری

شما موظف هستید در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید، از جمله شماره همراه در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید. از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد. هر حساب کاربری تنها مجاز است توسط یک شخص استفاده شود، در صورت استفاده چندین شخص از یک حساب کاربری جیبی تست این حق را برای خود محفوظ می داند که حساب کاربری مورد نظر را مسدود نماید. استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا شماره همراه نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری میگردد. شما حق ندارید هویت و موقعیتِ جغرافیایِ خودتان را پنهان کنید یا به شکلی دیگر جلوه دهید. شما حق ندارید خودتان را جایِ کسی دیگر معرفی کنید.

حریم شخصی کاربران

امروزه حفظ حریم شخصی برای اکثر افراد جامعه بسیار مهم است، همانطور که این مسئله برای ما مهم است . ما در جیبی تست سعی داریم با حفظ حریم شخصی شما، حاشیه امنی برای فعالیتتان در جیبی تست بوجود آوریم. اطلاعاتی که از شما در روند عضویت دریافت میکنیم نزد جیبی تست محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

حقوق مالکیت معنوی

شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد. وب سایت و کلیه مطالب، شامل محتوای متنی و تصویری سایت ، متعلق به جیبی تست می باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند. شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای جیبی تست را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید. تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

عدم رعایت قوانین

در صورت عدم رعایت قوانین مندرج شده در این صفحه، جیبی تست این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بلافاصله دسترسی شما به وبسایت را معلق کند یا به طور کلی به پایان برساند و حساب کاربری شما (یا بخشی از آن) را مسدود کند. جیبی تست حق دارد هرکدام از موارد ذکر شده در ذیل را تغییر دهد یا به صورتِ دائم یا موقت مسدود کند: محدود کردنِ شما از دسترسی به بخش یا تمام محتوای قابل استفاده در حساب کاربری شما، از جمله ( دوره های خریداری شده )

امنیت وبسایت

امنیت بخش مهمی از هر کسب و کار به شمار می آید، که حفظ آن باعث ایجاد فضای راحت تر بین افرادی که از یک سرویس استفاده میکنند می شود . شما با عضویت در جیبی تست تعهد میدهید : هیچ گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت شود را انجام ندهید. از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده نکنید. از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای اسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید. هیچ گونه هرزنامه‌ای در بخش نظرات و گفتگو وارد نکنید. اگر وب سایت حاوی لینک ها به سایت های دیگر و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک ها فقط برای راحتی شما ارائه می شوند. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را نداریم.

ثبت نام در دوره‌ها

ما در جیبی تست، دوره‌های خود را به دو بخش تقسیم کرده‌ایم که به شرح زیر می باشد‌: دوره هایی که عنوان "رایگان" در آنها قید شده، استفاده از آنها رایگان خواهد بود. دوره‌های که مبلغ در آنها قید شده، استفاده از آنها منوط به پرداخت هزینه‌ای است که در صفحه خود دوره ذکر شده است و شما با یکبار پرداخت به همه آن دوره به دسترسی خواهید داشت .

پرداخت در سایت

برای استفاده از دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می باشید. روش های پرداخت ما امن و معتبر می باشند پرداخت هزینه دوره بر اساس تومان می باشد. شما موظف هستید برای پرداخت از کارت بانکی معتبر استفاده کنید. اکیداً از استفاده از کارت‌های غیرمجاز خودداری نمایید. هر شخص میتواند تنها برای خود از طریق حساب کاربری خود دوره ای را پرداخت و مورد استفاده قرار بدهد خرید گروهی کاملا غیرقانونی می باشد و جیبی تست هیچگونه رضایتی از این موضوع ندارد.

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره های "نقدی" تا ۲۴ ساعت پس از خرید دوره و به شرط عدم استفاده از بیشتر از 20 سوال و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی سوال و پاسخ یا سرف صل های ارائه شده امکان پذیر می باشد. در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه تا ۱۲ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۷۲ ساعت بعد با کسر ۲۰ درصد مبلغ اصلی به شما پس داده می شود.

پشتیبانی دوره ها

ما خود را در جیبی تست موظف میدانیم، پشتیبانی کاملی برای دوره‌هایی که در اختیار شما قرار داده‌ایم داشته باشیم به همین خاطر شرایط و ابزاری را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید مشکلات خودتان را در پلتفرم جیبی تست مطرح و حل کنید . اگر سوال یا مشکلی در یکی از سوالات و پاسخ ها مربوط به دوره‌ای که تهیه کرده‌اید برایتان پیش آمد میتوانید به ترتیب از روش‌های زیر آن را با ما در میان بگذارید . ارسال خطا در قسمت سوالات تماس با شماره 02191010814 محتوای در اختیار گذاشته شده دوره مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایلهای متنی، تصویری، در اختیار شما قرار میگیرد متعلق به جیبی تست می باشد و خریدار حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین به هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد. و این کار نه تنها جیبی تست را تضعیف بلکه حقوق طراحان سوال و دیگر خریداران را خدشه دار میکند.

تغییرات

ما میتوانیم در هر زمان بر اساس نیاز سیاست‌های سایت جیبی تست را تغییر دهیم، بخش‌هایی از قوانین را حذف و یا تغییر دهیم یا بندهایی به آن اضافه کنیم . البته بعد از هرگونه تغییر، ادامه فعالیت شما در جیبی تست به منزله موافق بودن با قوانین جدید به شمار می آید. در صورت عدم توجه و رعایت قوانین جدید، جیبی تست این حق را برای خود محفوظ میدارد که حساب کاربری شما را مسدود یا به شکل کامل حذف کند.


جیبی تست

نسخه 1.1.0